Версія для друку
П'ятниця, 26 червня 2026 20:55

Вшанування загиблих під час російсько-української війни

26 червня на площі біля Дошки пам’яті полеглим Героям-землякам відбулось чергове вшанування загиблих під час російсько-української війни.

Хвилиною мовчання та спільною молитвою присутні згадали тих, хто віддав своє життя за майбутнє України у червні кожного року війни, не повернувшись живим з поля бою.

На знак пошани загиблим воїнам, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук та заступник голови районної ради Андрій Оніщук разом із представниками духовенства та жителями міста та району поклали квіти до Дошки пам’яті загиблим Захисникам України.

Переглядів 19

Галерея зображень