Версія для друку
Понеділок, 10 червня 2019 11:22

Андрій Лапчук: "Найбільшу частку в сукупних надходженнях місцевого бюджету становить податок з доходів фізичних осіб"

За 5 місяців поточного року Володимир-Волинською державною податковою інспекцією Володимир-Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області забезпечено збір до місцевих бюджетів у сумі 39,5 млн грн. податків та зборів, що становить 104% до показника за аналогічний період минулого року. Планові завдання виконано на 103%, до запланованих 38,5 млн грн. додатково отримано 993 тис. грн. Про це стало відомо сьогодні, 10 червня 2019 року, під час оперативної наради, яку із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих установ і організацій провела очільниця краю Наталія Василець.

Як інформував присутніх завідувач сектору моніторингу доходів та обліково-звітної системи вище вказаної установи Андрій Лапчук, найбільшу частку в сукупних надходженнях місцевого бюджету становить податок з доходів фізичних осіб. Його фактичні надходження склали 27,8 млн грн, що становить 110% до показника за аналогічний період минулого року.

Надходження плати за землю (земельного податку та орендної плати) склали 3,8 млн грн, що, за словами Андрія Андрійовича, становить лише 67% до показника за аналогічний період минулого року. Планові завдання з 4 місяці також не виконано. До запланованих 4 млн грн. недоотримано 217 тис. надходжень з плати за землю.

- Надходження єдиного податку склали 5,2 млн грн., що становить 112% до показників за аналогічний період минулого року. Доведені завдання з єдиного податку за січень-травень виконано на 105%. При доведеному завданні в5 млн грн, додатково забезпечено 229 тис грн єдиного податку, - зазначив доповідач. – Податку на нерухоме майно сплатили 456 тис. грн. Плата за ліс, у порівнянні з минулим роком, майже не змінилась. Із запланованих 1,2 млн грн. надійшло 1,6 млн.

На завершення Андрій Лапчук проаналізував наповнення найменш значущих в сукупній частці податків та зборів, серед яких екологічний податок, рентні платежі за воду та надра, податок на прибуток. Відтак, усі із них виконано в повному обсязі, окрім плати за надра – 53% (21 тис. грн).

Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 470