16 січня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Січень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  BPD

  Середа, 31 серпня 2016 12:15

  Управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі інформує

  До уваги громадян, які приватизовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

  Повідомляємо, що прийнятою Кабінетом Міністрів України  постановою від   07 червня 2017 року №413 „Деякі питання удосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” затверджено Стратегію удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.

  У зв’язку з набранням чинності Стратегії,  прийняті накази Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, якими надавалися дозволи громадянам, в тому числі учасникам АТО, на розроблення документації із землеустрою з метою передачі земельних ділянок безоплатно у власність, втрачають свою силу з 01.10.2017.

  Також Стратегією передбачено, що у разі надання дозволів на розроблення документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру до набрання чинності постановою Кабміну, затвердження такої документації здійснюється до кінця кварталу, що настає за кварталом, в якому була схвалена ця Стратегія, тобто до 30.09.2017.

        Тому, пропонуємо  громадянам, яким наказами Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надано дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність, терміново  звернутися до Головного управління (м. Луцьк, вул. Винниченка, 67) із розробленим та погодженим проектом землеустрою та заявою про затвердження проекту землеустрою до 15.09.2017 для його затвердження та надання земельної ділянки у власність.

      Подані заяви із документацією із землеустрою після даної дати розглядатися не будуть.

        За детальною інформацією громадяни можуть звернутися до Міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському Головного управління Держгеокадастру у Волинській області (м. Володимир-Волинський, вул. Олени Хохол, 22, тел. 21341).

       

  Заступник начальника Міськрайонного управління

  у Володимир-Волинському районі та

  м. Володимирі-Волинськом                                                             Оксана Гжиб

   

   

                               Про забезпечення земельними ділянками учасників АТО                          

  Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.

           Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам бойових дій надаються, серед інших,  такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

           З метою невідкладного вирішення питання забезпечення земельними ділянками учасників АТО і сімей загиблих учасників АТО, урядом затверджено проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Питання забезпечення учасників антитерористичної операції і сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками». Документом передбачено здійснення організаційних заходів щодо створення умов для першочергового забезпечення земельними ділянками учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО, а також облік в Єдиному реєстрі учасників АТО відомостей щодо поданих заяв про виділення земельних ділянок і фактичне їх надання та реєстрацію прав власності на ці земельні ділянки.

           Аби забезпечити учасників АТО та воїнів , які захищають кордони країни,  додатково зарезервовано низку земельних масивів, ділянки  яких можуть бути передані у власність. На разі їх площа становить 228,6514 га: 18,72 га для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території Галинівської, Зарічанської, Оваднівської, П»ятиднівської сільських та Устилузької міської рад;  33,59 га для ведення садівництва лише на території Березовичівської, Білинської , Оваднівської сільських рад. Краща ситуація із земельними ділянками  для ведення особистого селянського господарства – це 176,3414 га. Жодної ділянки не зарезервовано і не надано учасникам АТО та сім»ям загиблих в Ласківській,  та Хотячівській сільських радах. Для забезпечення всіх учасників АТО земельними ділянками сільським та Устилузькій міській радам необхідно активізувати роботу щодо моніторингу наявних земель на території  ради, визначити необхідну площу зарезервованих ділянок в розрізі угідь, урочищ, цільового призначення. При необхідності, як альтернатива, де відсутні вільні земельні ділянки,  провести співбесіди з орендарями на предмет надання воїнам орендованих земель.

           По результатах проведеної роботи затвердити перелік зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО, підготувати викопіювання та  підготовлену інформацію передати в Управління Держгеокадастру в районі для подальшого формування альбомів-атласів з картографічними матеріалами та довідками.  З інформацією, що постійно оновлюється можна ознайомитися на офіційних сайтах Управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі, Головного управління Держгеокадастру в області  та на сайті Володимир-Волинської РДА.

           Заходи, реалізовані Держгеокадастром, дозволили значно інтенсифікувати процес виділення землі учасникам АТО. Про це свідчить аналіз статистичних даних з моменту започаткування ініціативи у липні 2014 року та до сьогодні.

              Так, за друге півріччя 2014 року учасники АТО подали 122 заяви на отримання земельних ділянок у власність. За цей час військовослужбовцям надали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 105 земельних ділянок. Фактично у власність за 6 місяців 2014 року вони отримали 5 земельних ділянок загальною площею 9,0099 гектара.

           За аналогічний період 2015 року показник був більшим – у власність військовослужбовцям надано у власність 43 земельні ділянки загальною площею 12,8801 гектара. За липень–грудень 2015 року учасники АТО подали 48 заяв на отримання земельних ділянок, відповідно до яких надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

            У період з березня 2015 року і станом на сьогодні у землевпорядній службі прийняли від учасників АТО 92 заяви про відведення земельних ділянок. Військові отримали 63 дозволи на розроблення проектів землеустрою. За рішенням територіальних органів Держгеокадастру у власність передано 48 ділянок, загальна площа яких становить 92,2  гектарів.

           За весь період антитерористичної операції станом на 30 березня 2016  учасниками АТО подано 312 заяв на отримання земельних ділянок. З них надано 283 дозволи на розроблення землевпорядної документації, 18 заявникам відмовлено по Хобултівській сільській раді в зв»язку з тим, що спір по земельній ділянці, на яку претендують воїни, знаходиться на розгляді в суді. Решта  11 заяв знаходиться на розгляді в органах місцевого самоврядування. Передано у власність 197 земельних ділянок на площу близько 129га, з них

  -       для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель 137 ділянок на площу 20 га ( найбільше Зарічанська – 56 ділянок, Устилузька – 34 ділянки, Льотничівська – 20 ділянок, Березовичівська -11, П»ятиднівська -10);

  -      для особистого селянського господарства 58 земельних ділянок на площу 109 га ( найбільше Березовичівська – 21 ділянка, Зимнівська -12 ділянок, Білинська – 7ділянок, Стенжаричівська – 9 ділянок);

  -      для індивідуального садівництва 2 земельні ділянки на території Білинської та Зарічанської сільських рад.

  Фактично забезпечили земельними ділянками своїх учасників антитерористичної операції по одному виду цільового призначення Березовичівська, Білинська, Зарічанська, Зимнівська, Зорянська, Лудинська, Льотничівська, Оваднівська, П»ятиднівська, Стенжаричівська Хмелівківська сільські та Устилузька міська ради.  

  По Селецькій сільській раді підготовлені заяви від учасників АТО на розляд в Головне управління Держгеокадастру.

            Жодної заяви не надходило від воїнів Галинівської,  Ласківської , Хотячівської сільських рад, по Красноставській та Микитичівській сільських радах лише по одній заяві, хоча на території цих рад проживають учасники АТО.

           Управління  Держгеокадастру працює і буде працювати в режимі максимального сприяння учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі.

   

  Підсумки тижня: Діяльність Держгеокадастру в цифрах

   

  Держгеокадастр пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

  Організація земельних торгів. За тиждень з 19 до 26 серпня 2016 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 52 ділянки. Загальна площа запропонованих земельних ділянок становить 2 312,83 гектара. З них: у Чернігівській області до переліку додано 44 ділянки (2155,21 га), у Донецькій та у Миколаївській – по 4 (70,84 га та 86,78 га).

  Усього станом на 26 серпня 2016 року перелік включає 5 212 земельні ділянки загальною площею 109 191,80 гектара.

  Виділення землі учасникам АТО. За тиждень головними управліннями Держгеокадастру в областях прийнято 796 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Найбільше рішень про передачу земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності прийнято головними управліннями Держгеокадастру у Житомирській – 119, Вінницькій – 91, Черкаській – 87, Чернігівській – 73 областях.

  За тиждень головними управліннями Держгеокадастру в областях надано у власність учасникам АТО 549 земельних ділянок загальною площею 770,50 гектара. Найбільше ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності надано у Дніпропетровській – 121, Кіровоградській – 83, Волинській – 55, Київській – 46 областях.

  Ведення земельного кадастру.  Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 10695 земельних ділянок та видали 14965 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Усього з початку року за заявами громадян зареєстровано 536677 земельних ділянок та видано 741086 витягів з кадастрової системи про земельну ділянку.

  Переглядів 1089 Останнє редагування Середа, 30 серпня 2017 09:32
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua