25 червня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  

  BPD

  a1 14ombr

  baner ghestova movaДС 

  Вівторок, 06 травня 2014 14:54

  Соціальне забезпечення

  На обліку в ЄДАРП станом на 01.06.2018 перебуває 1219 ветеранів війни, з них: інвалідів війни – 40 осіб; учасників бойових дій – 63 особи; членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни – 97 осіб; учасників війни – 448 осіб; жертв нацистських переслідувань – 1 особа; ветеранів праці – 1479 осіб; ветеранів військової служби, МВС та їх вдів – 51 особа; реабілітованих – 3 особи; постраждалих від аварії на ЧАЕС – 240 осіб; пільговиків за професійною ознакою – 210 осіб; пільговики згідно Цивільного Кодексу України, СБУ, в/с та члени їх сімей – 29 осіб; дітей війни – 1703 особи; інвалідів загального захворювання – 535 осіб; пенсіонерів за віком – 2776 осіб; багатодітних сімей – 315 родин.

  В травні 2018 року проведено компенсаційні виплати особам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, зокрема:

  - компенсація вартості продуктів харчування для ліквідаторів І та ІІ категорій на загальну суму 9,0 тис.грн.;

  - грошові відшкодування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за придбані лікарські засоби та безкоштовне зубопротезування на суму 1,4 тис.грн.;

  - щорічна допомога на оздоровлення на суму 1,8 тис.грн.

  Видано посвідчення 1 дитині, потерпілій від наслідків аварії на ЧАЕС.

  Надано статус та видано 3 посвідчення багатодітній сім’ї та 10 дітям з багатодітних сімей для отримання пільг згідно чинного законодавства.

           За травень 2018 року профінансовано пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 310,5 тис.грн. Заборгованість на 01.06.2018 становить              984,1 тис.грн. Заборгованість за здійснення пільгових перевезень станом на 01.06.2018 становить 8,5 тис. грн.

  Видано 19 направлень особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю на забезпечення  протезно-ортопедичними виробами та виготовлення технічних засобів реабілітації.

  Здійснено виплату разової грошової допомоги 18  ветеранам війни в сумі 20 015  грн.

           Управлінням здійснюється постійний державний контроль за дотриманням вимог трудового законодавства на підприємствах району, надаються консультації з питань праці. Проводяться щомісячні моніторинги стану виплати заробітної плати працівникам усіх господарюючих суб’єктів, організацій та установ району. Проведений станом на 01.06.2018 року моніторинг показав, що у районі немає підприємств-боржників із виплати заробітної плати.

  За даними вибіркових статистичних спостережень у квітні 2018 року середній розмір заробітної плати працівників усіх галузей економіки району становив 7092,04 грн., що у 4 рази перевищує показник прожиткового мінімуму для працездатного населення.

  Проведено спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  та міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, заслухано 6 роботодавців, прийнято відповідні рішення.

  Прийнято документи на виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам, які звільнилися з військової строкової служб, 4 особам на суму 10197,99 гривень.

  Зареєстровано 4 колективних договори, зміни та доповнення до них.  

   


  Інформація

  про проведення зовнішньої оцінки якості

  соціальних послуг у територіальному центрі соціального обслуговування

  ( надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району

  за 2017р

      Відповідно до  Порядку проведення моніторингу, оцінки якості соціальних послуг, затвердженого розпорядженням голови Володимир-Волинської райдержадміністрації від 29.09.2015 №334 «Про затвердження Порядку проведенн моніторингу, оцінки якості соціальних послуг, Положення та складу комісії з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг районної державної адміністрації» у районі проведено зовнішню оцінку якості соціальних послуг, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської  райдержадміністрації. Для проведення оцінки якості соціальних послуг застосовувалися такі показники якості соціальних послуг: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, зручність, повага отримувачів соціальної послуги, професійність.                    З метою організації комплексного надання якісних соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації працює відділення соціальної допомоги вдома 1 , відділення соціальної допомоги вдома 2, відділення стаціонарного догляду для постійного проживання та Університет третього  віку. 

  У 2017 році чисельність виявлених та обслужених осіб, які потребують соціального обслуговування терцентром становить 579 громадян, тобто фактично охоплено обслуговуванням 100% громадян, а саме:

  - у відділенні соціальної допомоги вдома 1  виявлених - 262 громадян, послуги надані  – 262 громадянам;

  - у відділенні соціальної допомоги вдома 2  виявлених - 237 громадян, послуги надані  – 237 громадянам;

  - у відділення стаціонарного догляду для постійного проживання виявлених - 33 громадянина, послуги надані  – 33 громадянам;

  - в Університеті третього віку  виявлених - 47 громадян,  послуги надані  – 47 громадянам.

  Найбільша увага в територіальному центрі приділяється розвитку відділення соціальної допомоги вдома, основним завданням якого є обслуговування людей похилого віку в домашніх умовах. Велике значення у відділенні приділяється обслуговуванню громадян на платній основі. За звітний період на платній основі проведено обслуговування 64 громадян.

  При відділеннях територіального центру функціонують мультидисциплінарна команда та Університет третього віку. Визначення індивідуальних потреб отримувачів соціальних послуг «догляд вдома», «соціальна адаптація» та складання індивідуальних планів відповідно до встановлених вимог, проводиться всім особам, що перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі. Громадянам, які звернулися за отриманням соціальних послуг у 2017 році, своєчасно приймалися рішення щодо надання цих послуг та оформлені відповідні документи, складені індивідуальні плани у встановлені строки. За 2017 рік за отриманням послуги «догляд вдома» звернувся  51 громадянин, за отриманням послуги «стаціонарний догляд»  - 5 громадян. З усіма громадянами, що приймаються на обслуговування укладаються договори відповідно до затвердженої форми з дотриманням вимог. У разі потреби, чи по закінченню строку дії договору, вони переглядаються, продовжуються або укладаються додаткові угоди. Значна увага приділяється внутрішній оцінці якості надання соціальних послуг, для цього проводяться перевірки роботи соціальних робітників та працівників, спостереження за процесом надання соціальних послуг, опитування отримувачів соціальних послуг тощо. Здійснюється постійний контроль за діяльністю соціальних робітників згідно затвердженого графіку, результати перевірок дільниць постійно аналізуються на тижневих нарадах соціальних робітників.

  За 2017 рік керівництвом територіального центру зроблено 67   перевірок соціальних робітників щодо якості надання соціальних послуг. В ході перевірок  усі зауваження, які надійшли від обслуговуваних, вирішені в робочому порядку. В наслідок перевірки якості надання соціальних послуг, опитування та спостереження за процесом надання соціальних послуг відмічаються позитивні зміни у стані отримувачів соціальних послуг у процесі її надання порівняно з періодом, коли соціальні послуги не надавались це і покращення емоційного, психологічного, фізичного стану отримувачів. Відгуки отримувачів соціальної послуги фіксуються в актах перевірок, в книзі «Відгуків, скарг та пропозицій», опитувальниках, актах спостережень. Нарікань на роботу територіального центру немає. Скарг або виявлених фактів негуманних чи дискримінаційних дій до отримувачів соціальної послуги у 2017 році не було. Щомісячно проводяться наради щодо обговорення якості надання соціальних послуг персоналом та самооцінки працівників. В ході нарад ведуться протоколи. Всі пропозиції щодо удосконалення роботи виносяться на розгляд колективу і застосовуються в роботі. В приміщенні територіального центру є стенди з інформацією для отримувачів соціальної послуги про порядок надання, умови та зміст соціальної послуги, роздаткові друковані матеріали, буклети, газетні статті тощо з якими відвідувачі можуть ознайомлюватись самостійно.

  Для ефективного розвитку та функціонування територіального центру необхідно:

  -підвищити рівень кваліфікації працівників відділення соціальної допомоги вдома та стаціонарного догляду  за допомогою навчальних семінарів протягом 2018 року;

  -в межах фінансової можливості сприяти зміцненню матеріально-технічної бази відділення соціальної допомоги вдома в частині забезпечення соціальних робітників господарськими сумками та засобами захисту;

  -в межах фінансової можливості сприяти зміцненню матеріально-технічної бази відділення  стаціонарного догляду в частині забезпечення оргтехнікою та м’яким інвентарем (матрацами);

  -продовжувати роботу щодо виявлення одиноких громадян  та осіб з обмеженими  фізичними можливостями з метою надання  їм необхідної допомоги;

  -проводити відповідну роботу з надавачами  соціальних послуг щодо підвищення якості соціального обслуговування отримувачів послуг;

  -своєчасно здійснювати аналіз та обробку індивідуальних планів надання соціальної послуги в частині їх перегляду;

  -провести нараду  із працівниками територіального центру з метою оприлюднення результатів проведення  моніторингу та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг;

  -оприлюднити на сайті райдержадміністрації інформацію про проведення моніторингу  та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у територіальному центрі.

  Відповідно шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальних послуг та узагальнення статусів кожного показника забезпечення якості соціальної послуги узагальнений статус відповідає встановленому рівню - “Добре”.

  РОЗМІРИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ НА 2017 РІК

  Категорія громадян

  з жовтня 2017

   

  Інвалідам з дитинства І групи підгрупи А з надбавкою на догляд (100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 75 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  2793,40

  1452*100%=1452

  1452*75%=1089

  252,40-доплата

  Інвалідам з дитинства І групи підгрупи Б з надбавкою на догляд (100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність +  50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  2178,00

  1452*100%=1452

  1452*50%=726

  Інвалідам з дитинства ІІ групи  (80% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  1452,00

  1452*80%=1161,60

  290,40-доплата

  Одиноким інвалідам з дитинства ІІ групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд  (80% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  1452,00

  1452*80%=1161,60

  1452*15%=217,80

  72,60-доплата

  Інвалідам з дитинства ІІІ групи  (60 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  1452,00

  1452*60%=871,20

  580,80-доплата

  Одиноким інвалідам з дитинства ІІІ групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд (60% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  1452,00

  1452*60%=871,20

  1452*15%=217,80

  363,00-доплата

  На дітей-інвалідів від 0 до 18 років (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)

  1452,00

  1452*70%=1016,40

  435,60-доплата

  На дітей-інвалідів до 6 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50 % прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років)

  1729,40

  1452*70%=1016,40

  1426*50%=713

  На дітей-інвалідів підгрупи А до 6 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 100 % прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років)

  2442,40

  1452*70%=1016,40

  1426*100%=1426

  На дітей-інвалідів від 6 до 18 років з надбавкою на догляд  (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50 % прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років)

  1904,90

  1452*70%=1016,40

  1777*50%=888,5

  На дітей-інвалідів підгрупи А від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 100 % прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років)

  2793,40

  1452*70%=1016,40

  1777*100%=1777

  На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС від 0 до 18 (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+ 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів)

  1524,60

  1452*70%=1016,40

  1016,40*50%=508,20

  На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС до 6 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів + 50 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку)

  2237,60

  1452*70%=1016,40

  1016,40*50%=508,20

  1426*50%=713

  На дітей-інвалідів підгрупи А, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС до 6 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів + 100 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку)

  2950,60

  1452*70%=1016,4

  1016,40*50%=508,20

  1426*100%=1426

  На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів + 50 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку)

  2413,10

  1452*70%=1016,40

  1016,40*50%=508,20

  1777*50%=888,50

  На дітей-інвалідів підгрупи А, захворювання яких пов’язане з ЧАЕС від 6 до 18 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів + 100 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку)

  3301,60

  1452*70%=1016,40

  1016,40*50%=508,20

  1777*100%=1777

   Дорожня карта Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Міністерства соціальної політики України

  Інформація щодо санаторно-курортних закладів, які забезпечують осіб з інвалідністю, чорнобильців та учасників антитерористичної операції послугами з санаторно-курортного лікування

  Санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціальної політики та відіграє провідну роль у побудові та збереженні здоров’я нації.

  Головними завданнями санаторно-курортного лікування є: ліквідація або зменшення проявів патологічного процесу; відновлення або покращення порушених функцій; підвищення загальної реактивності; тренування адаптаційних механізмів; попередження інвалідизації та сприяння соціальній реабілітації.

  Існуюча мережа спеціалізованих санаторіїв є надзвичайно цінним національним надбанням і має бути збережена та доведена до рівня міжнародних стандартів.  

  Перелік санаторно-курортних закладів, які забезпечують осіб з інвалідністю, чорнобильців та учасників антитерористичної операції

  послугами з санаторно-курортного лікування

   

  - Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Подільський Артек", Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Лісна, 1

  - ДП Клінічний санаторій "Авангард", Вінницька обл., м. Немирів, вул. Шевченка, 16

  - Санаторій "Радон" Вінницька обл., м. Хмільник, вул. 1-го Травня, 1

  - Міністерство оборони України Військово-медичний департамент Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник",  Вінницька обл., м.Хмільник, вул.1 Травня, буд. 39

  - Комунальне підприємтво "Санаторій  матері і дитини "Пролісок", Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Грем’яче

  - Волинський обласний санаторій "Лісова пісня", Волинська обл., Шацький р-н, с. Гаївка, вул. Пісочна, 6

  - ВП «Санаторій «Шахтар» ДП «Волиньвугілля», Волинська обл., Іваничівський р-н, с.Павлівка, вул. Незалежності, 26

  - Дочірнє підприємство "Санаторій "Славутич" ім. Б.В. Пашковського приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ,

  - ДП "Санаторій "Дніпровський", Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ, вул. Гастелло, 2

  - Товариство з обмеженою відповідальністю  «Санаторій «Курорт Орлівщина», Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівшина, вул. Лісна

  - ТОВ Санаторій "Сонячний", Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Вербки вул. Лісова, 3

  - Дочірнє підприємство "Санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов’янський курорт" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Пушкінська, 2

  - КП "Обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення "Дениші" Житомирської обласної ради", Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Дениші

  - Дочірнє підприємство «Клінічний санаторій «Карпати» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», Закарпатська обл., Мукачівський район, с. Карпати, 1

  - ДП "Санаторій Поляна", Закарпатська обл., с. Поляна, вул. Духновича, 104, Свалявський р-н

  - Санаторій  "Верховина", Закарпатська обл., с. Сойми,1 Міжгірського р-ну

  - Санаторій "Сонячне Закарпаття", Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Поляна, 1 вул. Курортна, 1-А

  - ДП санаторій "Шаян", Закарпатька обл., Хустський р-н, с. Шаян

  - Дочірнє підприємство «Санаторій «Синяк» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», с.Синяк, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

  - ПП «Джерело-2» Санаторій «Орлине гніздо», м.Виноградів,  ур. Виннички, 35, Закарпатська обл.                            

  - ТОВ "Санаторій "Нива", Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Котляревського, 23

  - ПП "Курорти Приазов’я" санаторій "Арктика", Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Макарова,  20/2

  - ПП "Курорти Приазов’я" санаторій "Нафтохімік", Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Макарова, 71

  - ПАТ "Приазовкурорт" Філія "Клінічний санаторій "Великий Луг", Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45

  - ПрАТ "Приазовкурорт" "Санаторій  "Кирилівка", Запорізька обл., смт Кирилівка, Якимівський р-н, вул. Санаторна, 1

  - ПрАТ "Приазовкурорт" клінічний санаторій "Бердянськ",  Запорізька область, м. Бердянськ, бул. Тінистий, 12

  - ПрАТ "Приазовкурорт" Клінічний санаторій «Лазурний», бул. Центральний, 4а, м.Бердянськ, Запорізька обл.

  - Товариство з обмеженою відповідальністю «Соціальні ініціативи Запоріжжя», вул. Південне шосе, 72, м.Запоріжжя

  - Дочірнє підприємство Санаторій "Черче" ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів «Укрпрофоздоровниця», Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с.Черче

  - Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім. В.Т.Гуца, Київська обл., вул. Соборна, 4 с. Капітанівка, Києво-Святошинський р-н

  - ТОВ "Санаторій-профілакторій "Діброва", Київська обл., м. Біла Церква, вул. Лісова, 2-Б

  - Санаторій "Україна", Київська обл., смт Ворзель,  вул. Стражеска, 26

  - Клінічний санаторій "Жовтень", м.Київ, Голосіївський район, Конча-Заспа, 27 км Столичного шосе

  - Санаторій Пуща Водиця, м.Київ, вул. Гамарника, 60

  - Лікувально-профілактичний комплекс «Феофанія» національної академії наук  України, м. Київ, вул.Академіка Лебедєва, буд.31

   - Клінічний санаторій «Перемога», м. Київ вул. Бударіна, 3

  - Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа", м. Київ, Столичне шосе, буд. 215

  - КП "Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня Кіровоградської області", Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Героїв Чорнобиля, 6

  - ТОВ "Новопсковський санаторій "Перлина", Луганська обл., смт. Новопсков, вул. Українська, 218

  - Санаторій "Любінь Великий", Львівська обл., Городоцький р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська,16

  Санаторій "Київ Плюс", Львівська обл., м. Моршин, вул. Грушевського, 8а

  Санаторій "Дністер", Львівська обл., м. Моршин, вул. С. Бандери, 4

  Санаторій "Черемош", Львівська обл., м. Моршин, вул.С.Бандери, 4

  Санаторій "Батьківщина", Львівська обл., м. Трускавець, вул. Городище, 6

  - Cанаторій "Дніпро-Бескид", Львівська обл., м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 33

  Санаторій "Стожари", Львівська обл., смт Східниця, вул. Зарічна, 9а

  Санаторій "Шкло", Львівська обл., Яворівський р-н, смт Шкло, вул. Курортна, 1

  Санаторій "Нафтуся Прикарпаття", Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі, вул. Курортна, 1

  Санаторій "Прикарпатська ватра" Оздоровчого комплексу "Прикарпатська ватра" Філії "Агрогаз" ПАТ "Укртрансгаз", Львівська обл., Стрийський  р-н, с. Баня-Лисовицька, вул. Куротна, 55

  ТОВ "Санаторій Борисфен", Миколаївська обл., м. Очаків,  вул. Будівельників,  7

  -  Санаторій-профілакторій "Перемога", Миколаївська обл., м. Миколаїв,  вул. Гагаріна, 1-А

  Санаторій-профілакторій "Інгул", Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Героїв України,  6а

  Південь-курорт-сервіс санаторій "Орізонт", Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Гагаріна, 1-а, курорт Сергіївка

  Санаторій "Сенетатя", Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Леніна, 5, курорт Сергіївка

  - Санаторій "ім. С.Лазо", Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Набережна, 3, курорт Сергіївка

  Санаторій "Одеський", Одеська обл., м. Одеса, вул. Рибачья балка, 3

  Санаторій "ім. Горького", Одеська обл., м. Одеса, вул. Фонтанськая дорога 165

  ТОВ "Золота нива", Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Чорноморська, 16, курорт Сергіївка

  Клінічний санаторій "Аркадія", Одеська обл., м. Одеса,  Гагарінське плато, 1

  ДП "Клінічний санаторій ім. Пирогова", Одеська обл., м. Одеса, курорт Куяльник

  ДП "Клінічний санаторій "Лермонтовський" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця, Одеська обл., м. Одеса,  пров. Лермонтовський, 2

  Спеціалізований Одеський санаторій „Салют”, м.Одеса, вул. Академічна, 28

  ПрАТ "Миргородкурорт" (санаторії: "Полтава", "Миргород", "Хорол", "Березовий Гай"), Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя

  Медичний реабілітаційний центр МВС України "Миргород", Полтавська обл., м. Миргород, вул. Українська

  Санаторій "Псьол", Полтавська обл., смт Велика Багачка, вул. Жертв Революції

  Медичний центр Внутрішніх військ МВС України "Нові Санжари", Полтавська обл., смт Нові Санжари, пров. Радянський

  Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава», Полтавська область,
  м.Миргород, вул. Харківка, 64

  Комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» Рівненської міської ради, Рівненська область, Рівненський район, с. Кустин, вул. Санаторна,2 (юридична адреса - м. Рівне , вул. Соборна, 30)

  Орендне підприємство санаторій "Червона калина", Рівненської обл., вул. Лісова, 1, с. Жобрин, Рівненський р-н

  Санаторій "Токарі", Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96

  ДП Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води", Харківська обл., Дергачівський район, с. Березівське

  ДП "Санаторій "Ялинка", Харківська обл., Зміївський р-н, п. Дачне, вул. Курортна,1

  Дочірнє підприємство “Клінічний санаторій “Роща” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”, Харківська обл., Харківський р-н, с. Пісочин, вул. Санаторна, 46

  ДП Санаторій "Гопри" ЗАТ "Укрпрофоздоровлення" лікувально-оздоровчих закладів профспілок України, Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. Санаторна, буд.72

  - ДП Санаторій для дітей з батьками "Скадовськ" ЗАТ "Укрпрофоздоровлення" лікувально-оздоровчих закладів профспілок України, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Набережна, буд.1

  - ТОВ "Санаторій "Лісова Пісня", Хмельницька обл., Подільський р-н, с. Привороття Друге, вул. Лісова, 40

  - Санаторій "Збруч", Хмельницька обл., Городоцький р-н, смт Сатанів, вул. Курортна, 17

  - Хмельницький обласний міжгосподарський санаторій "Україна", Хмельницька обл.,  Дунаєвецький р-н с. Маків, вул. Санаторна, 72

  - Санаторій "Перлина Поділля", Хмельницька обл., Городоцький р-н, смт Сатанів, вул. Курортна, 45

  - ПрАТ "Санаторій "Мошногір’я", Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Будище, вул. Т.Г. Шевченко, 38

  - Санаторій "Остреч", Чернігівська обл., м. Мена, Урочище Остреч, 4

   

   

   

   

  Починаючи з 2014 року, Представництво міжнародної організації міграції (МОМ) реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

  Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО тгостраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

  Основна мета проекту полягає у задоволенні потреб ВГ10 у відновленні та інтеграції сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є: підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в громадах в постконфліктних територіях; розширення засобів існування для ВПО; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО.

  Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ,ВПО. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб- сайті MOM: http://iom/org/ua/en/konkurs-dlya-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ual-

  2017-012.

  У разі виникнення будь-яких додаткових запитань просимо звертатись до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (;гел:044 5685015, адреса електронної пошти: аегетіпа@ і от. int).

  Переглядів 2924 Останнє редагування Середа, 13 червня 2018 11:08
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua