06 квітня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  Вівторок, 06 травня 2014 11:16

  Житлово-комунальне господарство

  Водозабезпечення населених пунктів здійснюється із централізованих систем водопостачання та шахтних колодязів. Всього експлуатується 154,87 км водопровідних мереж, в тому числі 47,149 км знаходяться в аварійному стані; каналізаційних мереж 2,9 км., в тому числі 1,9 км в аварійному стані. Централізованого теплопостачання немає в районі.
  Експлуатацією централізованих систем водопостачання та каналізаційних мереж займаються Устилузьке та Льотничівське ВУЖКГ, 14 комунальних господарств сільських рад, ТзОВ «Пятидні», ТзОВ «Луга» та Агрофірма «Луга-Нова».

  Централізоване водовідведення:
  с. Сусваль здійснюється у вигрібні ями (65 споживачів), балансоутримувач комунальне господарство Оваднівської с/р;
  с.Льотниче здійснюється через КНС в мережі Володимир-Волинського УВКГ (67 споживачів), балансоутримувач Льотничівське ВУЖКГ. Станом на 1 травня 2019 року в населених пунктах району функціонує 854 світлоточки, що становить 74,0 відсотка від розрахункової кількості світлоточок, які необхідно встановити. На впровадження систем зовнішнього освітлення населених пунктів району  використано 112,7 тис.грн. бюджетних коштів Устилузької міської та сільських рад, коштів громад та кошти грантів. 
  - Програма водозабезпечення населення району на період до 2022 року;
  - Програма розвитку дорожнього руху та його безпеки у Володимир-Волинському районі на 2016-2021 роки;
  - Програма збереження зелених насаджень населених пунктів Володимир-Волинського району до 2022 року;
  - Програма реконструкції мереж зовнішнього освітлення Володимир – Волинського району на 2016-2021 роки.

   Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

  Своїм громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків, наприклад, встановити негазовий котел. Вже понад 2 000 українців, які проживають у приватних будинках, скористалися кредитом на твердопаливні котли. Детальніше про те, як отримати кредит можна отримати на сайті:http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia

  Для власників багатоповерхових будинків розроблена спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку.

  Держенергоефективності України розробила механізм підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будівель до впровадження заходів з енергозбереження.

  Розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів».

  Як свідчить провідний  європейський досвід, залучення коштів для проведення термомодернізації, санації та заходів з енергозбереження житлового фонду потребує створення відповідального власника житла, сприяння держави у проведенні таких заходів на законодавчому рівні, а також залучення до співпраці кредитних установ.

  Перевагою нового механізму є відмова від тривалих, складних та непрозорих механізмів конкурсного відбору (за діючим механізмом профінансовано лише 2 проекти)  та  створення простого механізму – відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, а саме на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

  Саме стимулювання до здійснення заходів з енергоефективності у житлових будинках може компенсувати для домогосподарств неминуче зростання витрат на комунальні послуги та енергоносії, внаслідок поступового приведення відповідних цін та тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Це дозволить забезпечити доступність комунальних послуг та попередить енергетичну бідність населення України.

  Детальніше про те, як отримати кредит можна отримати на сайті:

  http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/focus-na-budivli 

                       

  Переглядів 3945 Останнє редагування Вівторок, 11 червня 2019 09:25
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua