14 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  BPD

  pravo

  Вівторок, 29 квітня 2014 14:32

  Громадська рада

   ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  про прийом документів від інститутів громадянського суспільства до нового складу громадської ради та проведення установчих зборів

  Інформуємо про те, що 19 листопада 2018 року о 15.00 год. в  залі засідань райдержадміністрації  (вул. Небесної Сотні,3) відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при Володимир-Волинській районній державній адміністрації.

  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; - інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності);- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону. Прийом заяв проводиться у кабінеті № 24 у відділі з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації (вул. Небесної Сотні, 3 (3 поверх)) з 10.00 до 16.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.). Збір документів триватиме до 19 жовтня 2018 року включно.Відповідальна особа: Лазар Наталія Павлівна, тел. 2-46-31,                                                                                               068 32 31 125

   

   

  До уваги громадські організації району!

  У зв’язку із закінченням терміну каденції громадської ради при Володимир-Волинській райдержадміністрації та проведенням установчих зборів для формування її нового складу запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства долучитися до складу ініціативної групи.

  Заяву із проханням включити представника ІГС у склад ініціативної групи можна подати до  18 вересня (включно) 2018 року за адресою: м. Володимир-Волинський, вул.. Небесної Сотні,3, каб. 24 (3 поверх).

  Довідки за телефоном: (03342) 2-46-31

   

   

   Нормативно-правові акти Завантажити
   Керівний склад громадської ради при райдержадміністрації  Завантажити
   Інформаційні повідомлення для членів громадської ради  Завантажити
   Плани роботи громадської ради  Завантажити
  Порядок денний та матеріали засідань Завантажити
  Рішення громадської ради Завантажити
  Ініціативна група Завантажити
  Переглядів 3034
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua