24 квітня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          

  BPD

  pravo

  Вівторок, 06 травня 2014 14:43

  Соціальні виплати

  На обліку в управлінні перебуває 2705 одержувачів 17 видів державних  допомог, яким у грудні 2018 року виплачено кошти на суму 3736,9 тис.грн. Середньомісячний розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї за звітний місяць становив 4193,00 грн. Станом на 1 січня 2019 року допомогу при народженні дитини отримали 817сімей району на загальну суму  14525,8 тис.грн.

  На обліку в ЄДАРП станом на 01.01.2019 перебуває 1195 ветеранів війни, з них: інвалідів війни – 44 особи; учасників бойових дій – 662 особи; членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни – 87 осіб; учасників війни – 402 особи; жертв нацистських переслідувань – 1 особа; ветеранів праці – 1412 осіб; ветеранів військової служби, МВС та їх вдів – 52 особа; реабілітованих – 4 особи; постраждалих від аварії на ЧАЕС – 238 осіб; пільговиків за професійною ознакою – 206 осіб; пільговики згідно Цивільного Кодексу України, СБУ, в/с та члени їх сімей – 28 осіб; дітей війни – 1615 осіб; інвалідів загального захворювання – 520 осіб; пенсіонерів за віком – 2645 осіб; багатодітних сімей – 324 родини.

  В грудні  2018 року проведено компенсаційні виплати особам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, зокрема:

  - компенсація вартості продуктів харчування для ліквідаторів І та ІІ категорій на загальну суму 9,1 тис.грн.;

  Надано статус 1 інваліду війни, 4 багатодітним сім’ям та 7 дітям з багатодітних сімей видано посвідчення для отримання пільг згідно чинного законодавства.

           За грудень 2018 року профінансовано пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 1917,0 тис.грн. Заборгованість на 01.01.2019 становить              33,6 тис.грн. Заборгованість за здійснення пільгових перевезень станом на 01.01.2019 становить 8,5 тис. грн.

           Пройшов  навчання  в Володимир-Волинському  спортивно-технічному клубі ТСОУ 1 учасник бойових дій та отримав водійські права категорії "С".

           Проведено 2  засідання комісії одноразової допомоги особам з інвалідністю, розглянуто 4 заяви на виплату допомоги, призначено  і виплачено  кошти в сумі  2994 гривні.

           Управлінням здійснюється постійний державний контроль за дотриманням вимог трудового законодавства на підприємствах району, надаються консультації з питань праці. Проводяться щомісячні моніторинги стану виплати заробітної плати працівникам усіх господарюючих суб’єктів, організацій та установ району. Проведений станом на 01.12.2018 року моніторинг показав, що у районі немає підприємств-боржників із виплати заробітної плати.

  За даними вибіркових статистичних спостережень у листопаді 2018 року середній розмір заробітної плати працівників усіх галузей економіки району становив 7710,23 грн., що у 4,2 рази перевищує показник прожиткового мінімуму для працездатного населення.

  Проведено спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де заслухано 2 роботодавців та прийнято відповідні рішення.

  Детальніше>>>

   

   

  УРЯД ОБІЦЯВ – УРЯД ВИКОНАВ. Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави

  Восени 2016-го Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряду Володимира Гройсмана виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет міністрів України 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

  Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій, ініційований Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

  Це небагато, але це те, що може дозволити собі Державний бюджет на даний момент. В майбутньому, коли економіка України запрацює на повну, Уряд зможе запропонувати українцям більші грошові стимули економити дорогі енергоносії й глобальніший проект монетизації субсидій.

  Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

  Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

  Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

   

  ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

  З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

  На основі змін, у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

  Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення. 

  ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ СОЦІАЛЬНА НОРМА ДЛЯ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ

  Для пенсіонерів, інвалідів, інших людей, які не працюють з об’єктивних причин, Уряд збільшує соціальну норму, за якою надається житлова субсидія.

  Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м.  до 75 кв. м.

  НОВОВВЕДЕННЯ НА КОРИСТЬ ТИХ, ХТО ПРОЖИВАЄ У САДОВОМУ БУДИНКУ

  Багато людей не зареєстровані, але проживають у садових будинках чи дачних кооперативах і сплачують комунальні послуги. Раніше такі люди не могли претендувати на субсидію, позаяк не мали там офіційної реєстрації.

  З травня 2017-го за рішенням Комісії з питань соціального захисту населення, які діють при управліннях соцзахисту, такі сім’ї зможуть оформлювати субсидію, яка фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

  ЗМІНИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

  Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.

  КОМУ ПОВТОРНО НЕОБХІДНО ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ?

  Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:

  -         орендують помешкання

  -         мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався

  -         хочуть отримати субсидію на тверде паливо

  ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ФАХІВЦІВ СОЦЗАХИСТУ?

  Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни:

  -         складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався

  -         соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером

  -         про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень

  -         набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки

   

   

   

   

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

  Секретаріату Кабінету Міністрів України

  Про   зміни  в організації  санаторно-курортного оздоровлення   учасників антитерористичної операції у 2017 році

          

         Змінами, внесеними до Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням  передбачено, шо  повноваження щодо закупівлі послуг з санаторно-курортного лікування для учасників  антитерористичної  операції  у 2017 році передано органам соціального захисту населення.

          Згідно нового Порядку учасники  антитерористичної операції  можуть вільно обирати  санаторно-курортний заклад, який повинен   мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєну відповідну акредитаційну категорію  відповідно до  медичних  рекомендацій.

  Направлення  учасників АТО  до санаторно-курортних закладів відбуватиметься  на  основі укладених угод.

          Гранична вартість путівок на 2017 рік встановлена Міністерством соціальної політики України становить для інвалідів війни з числа учасників АТО – 5250 грн, для учасників бойових дій з числа АТО – 6300 грн.

           У 2016 році за  санаторно-курортними путівками, придбаними за рахунок  коштів державного бюджету оздоровлено 19  учасників бойових дій в санаторіях “Карпатські зорі” с.Модричі Львівської області, “Орізонт”,“Лермонтовський”,“Золота нива”, “Чайка” Одеської області,               “Феофанія” м.Київ, ”,“Карпати” с.Карпати Закарпатської області, “Сонячний” с.Вербки Дніпропетровської області.

  Як працюватиме для волинян програма монетизації субсидій

  Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина. 

  Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

  До 1 липня 2017 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді повинні надати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

  Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

  Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

  Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

  Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

                Управління соцзахисту райдержадміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, затвердженої урядом 06.12.2016 р. передбачено, що з 01.01. 2017 р. розмір допомоги на догляд по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу (станом на 01.01.2017 р. - 1544 грн.)

               Для призначення даного виду грошової допомоги громадянам необхідно подати відповідний пакет документів до органу соціального захисту населення, а саме:

  -         заяву;

  -         документ, що посвідчує особу;

  -         довідку про склад сім’ї із зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв’язків членів сім’ї;

  -         декларацію про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

  -         висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

  -         довідки про наявність і розміри земельних ділянок, виділених для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки, виділеної унаслідок розпаювання землі;

  -         копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією, яка видана інваліду I чи II групи внаслідок психічного розладу, за яким здійснюється догляд.

  Допомога на догляд призначається на шість місяців і виплачується щомісяця.

        Якщо інвалід I чи II  групи внаслідок психічного розладу перебуває на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні впродовж  повного календарного місяця виплата допомоги припиняється.

        Органами соціального захисту населення надсилаються щокварталу запити до психіатричних закладів органів охорони здоров’я для отримання інформації про інвалідів I чи II групи внаслідок психічного розладу, які перебувають на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні більш як календарний місяць.

  За довідками та консультаціями звертатись до управління  соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА, у відділ соціальної допомоги за адресою: м. Вол.-Волинський, вул. Ковельська, 173 тел. 2-09-90

  До відома жителів району, одержувачів житлових субсидій

  Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця  поінформувати  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, шляхом подання відповідних документів про:

  -  зміни у складі  зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  осіб (народження, смерть, зміна місця проживання, тощо),  (орендарі  -  про  осіб, які фактично проживають);

  - зміну  їх   соціального   статусу (встановлення або припинення пільг);

  - зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних    послуг,   умов   їх   надання, або  надавачів цих  послуг;

  - купівлю  товарів  або оплату послуг, зокрема, купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля,    транспортного   засобу   (механізму),  будівельних матеріалів,  інших  товарів  довгострокового  вжитку  або  оплати послуг  з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного   засобу  (механізму),  телефонного  (в  тому  числі мобільного)  зв'язку,  крім  житлово-комунальних  послуг  у межах соціальної  норми  житла  та  соціальних  нормативів  користування житлово-комунальними  послугами  та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням  життєдіяльності,  на  суму,  яка  на  дату  купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

  Управління соціального захисту населення РДА

  Допомога одиноким матерям: що змінилось?

  Прийнята постанова КМУ № 1181 від 25.12.2015 року "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" внесла зміни в систему надання допомоги матерям-одиначкам.

  Зазначеним нормативно-правовим актом з 1 січня 2016 року передбачено:

  - Надання допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

  Тимчасова допомога призначається кожні шість місяців, починаючи з місяця, в якому подано заяву з усіма необхідними документами.

  У разі якщо до заяви не додано всі необхідні документи, орган соціального захисту населення повідомляє отримувача про те, які документи повинні бути подані протягом місяця.

  Рішення про призначення або відмову в призначенні тимчасової допомоги приймається органом соціального захисту населення протягом 10 календарних днів після надходження всіх необхідних документів.

  - Скасування гарантованого розміру допомоги на дітей одиноким матерям (30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) і надання такої допомоги у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

  Якщо одинокі матері  звернулися за продовженням допомоги з урахуванням доходу в 2015 році і період виплати доводиться на 2016 рік, виплата допомоги таким особам з урахуванням підвищеного розміру триває до закінчення періоду призначення без їх звернення до управління соціального захисту населення.

  З метою соціального захисту дітей, які виховуються одинокими батьками Урядовим рішенням збережено право на отримання з 1 січня 2016 допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, особам, які звернуться за її продовженням за новими умовами в період з січня по березень 2016 року. 

  Такі громадяни, що проживають у Володимир-Волинському районі, повинні заповнити заяву та декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї) за 6 місяців (липень-грудень 2015 року)  та подати до управління соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА за адресою вул..Ковельська,173.

  Особам, які звернуться за призначенням допомоги вперше, вона буде призначатися з місяця звернення і доходи сім'ї будуть визначатися за 6 міс

      За довідками звертатись по телефону 2-09-90.

   

  Переглядів 4647 Останнє редагування Четвер, 10 січня 2019 16:42
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua