7 травня начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук взяли участь у щотижневій онлайн зустрічі з підприємцями Волині, що проходила під головуванням т.в.о. начальника обласної військової адміністрації Романа Романюка.
З огляду на складність у роботі підприємницьких структур, що настала через виклики воєнного часу, темою, яка обговорювалась присутніми, було обрано державні інструменти підтримки бізнесу.
Зокрема, увагу було приділено тим важелям, за допомогою яких держава посилює стійкість підприємств задля їх максимально сприятливого функціонування, адже це – робочі місця і заробітні плати, надходження до бюджетів усіх рівнів й, як наслідок, наша можливість відбивати російську агресію.
Нагадаємо, в обласній державній адміністрації щотижня проходять онлайн-зустрічі з підприємцями в межах платформи «Діалог влади та бізнесу», яку створили на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського.
В межах цього спілкування і надалі заплановано обговорення тем, які є важливими для функціонування підприємств та установ краю. Тому просимо слідкувати за нашими анонсами, в яких буде повідомлятись тематика й час їх проведення, та розміщатись посилання на реєстрацію для участі.
























