19 вересня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

  BPD

  pravo

  Середа, 24 квітня 2019 15:48

  Із початку 2019 року одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» вже отримали 90 сімей району

  З вересня 2018 року у районі впроваджено в дію постанову Кабінету Міністрів України  від 20.06.2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» із внесеними змінами.

  Протягом вересня-грудня 2018 року було видано 60 «пакунків малюка» жінкам, які народили дітей і проживають на території району, з них 18 – видано у пологовому будинку та 42 – управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації згідно заяв, які передані з пологового будинку по причині відсутності  таких пакунків на день виписки новонародженої дитини.

  Із початку 2019 року одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» вже отримали 90 сімей району, де народилася дитина, 76 з них – при виписці дитини з пологового будинку та 14 – в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

  До слова, допомога «пакунок малюка» видається її отримувачам під час народження або виписки дитини у пологовому будинку або за місцем проживання чи перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня її народження.

  У разі відсутності на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку допомоги «пакунок малюка» видається довідка про те, що зазначену допомогу в пологовому будинку не видано.

  Якщо дитина народжується за межами України або вдома та мати відмовляється від подальшої госпіталізації, така допомога видається управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за місцем проживання чи перебування новонародженої дитини на підставі особистої письмової заяви отримувача та копії свідоцтва про народження дитини.

  У випадку, коли у матері новонародженої дитини відсутні документи, що посвідчують особу, пологовий будинок залучає фахівців із соціальної роботи  для надання матері соціальних послуг з метою оформлення чи відновлення таких документів. При цьому допомога «пакунок малюка» надається батьку або родичам такої дитини, а у разі їх відсутності – матері новонародженої дитини на підставі акта приймання-передачі.

  Вартість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить не більш як 5 тисяч гривень.

  Його отримання не тягне за собою відміну чи зменшення розміру допомоги при народженні дитини. а вартість - не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

  Світлана Котелюк, головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації

  Переглядів 122
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua