28 червня 2026 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
  • Розпорядчі документи
  • Регуляторна політика
    Публічна інформація
    Інформація з установ району
    Оголошення
    Програми та стратегії району
    Виконання програм та стратегій
  • Децентралізація влади
  • Самоорганізація населення
  • Вивчення громадської думки
  • Очищення влади
  • Електронне звернення
  • Вакансії державної служби
  • Інвестиційний довідник
  • Запобігання проявам корупції
  • Внутрішній аудит
  • Інформація для ВПО
  • Ветеранська політика
  • АРХІВ НОВИН

    « Червень 2026 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30          
    Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 26 червня 2026

    26 червня на площі біля Дошки пам’яті полеглим Героям-землякам відбулось чергове вшанування загиблих під час російсько-української війни.

    Хвилиною мовчання та спільною молитвою присутні згадали тих, хто віддав своє життя за майбутнє України у червні кожного року війни, не повернувшись живим з поля бою.

    На знак пошани загиблим воїнам, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук та заступник голови районної ради Андрій Оніщук разом із представниками духовенства та жителями міста та району поклали квіти до Дошки пам’яті загиблим Захисникам України.

    25 червня начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач провів онлайн нараду з головами і старостами територіальних громад, представниками РТЦК та СП, начальниками Володимирського РВ ГУНП та Володимирського РВ УСБУ, під час якої було обговорено реалізацію мобілізаційних заходів у червні місяці поточного року.

    Зокрема, учасники засідання приділили увагу виконанню заходів із мобілізації, роботу з поіменного аналізу проходження військовозобов’язаними всіх етапів у межах мобілізаційного процесу, результатам призову на військову службу військовозобов'язаних осіб.

    25 червня у м. Луцьк відбулась презентація щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2025 рік. Участь у заході на базі ЛНТУ взяли заступник голови Волинської облдержадміністрації Тарас Шкітер, заступник голови райдержадміністрації Сергій Давидюк, представники органів державної влади та керівники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, громадськості та правозахисної спільноти.

    Із вступним словом відкрили Форум Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець та його представник у Волинській області Максим Шкльода, який зазначив. що основою роботи регіонального представництва є безпосередня комунікація з людьми та громадами.

    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Володимирська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимирській райдержадміністрації.
    Адреса: 44700, м.Володимир, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
    © 2014 vvadm.gov.ua